ورود
ورود
ورود با رمز یکبار مصرف
ورود
عضویت

فناوری اطلاعات و ارتباطات IT

  1. خانه
  2. مشخصات

درباره “فناوری اطلاعات و ارتباطات IT”

بیراه نیست اگر فناوری اطلاعات را روح کمال‌گرای یک مجموعه بنامیم، نگاه فناوری اطلاعات همواره به سوی افق‌های دوردست است؛ افق‌هایی که در آن، فرآیندها و ظرفیت‌های سازمان در بالاترین سطح از بهره‌وری، انسجام، کیفیت، سهولت، ثبات، ابتکار و تکنولوژی قرار می‌گیرند. واحد فناوری اطلاعات محک با فعال‌سازی و بهبود روند توسعه نرم‌افزار، حمایت از منابع، نگهداری و مراقبت از موجودیت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، استقرار زیرساخت‌های دیجیتال، تحلیل نیازمندی‌ها، تحقیق و توسعه و ارائه راهکارها و فعالیت‌های بیشتر، پیشرانه‌های تحقق این افق‌های روشن را فعال و تقویت خواهد کرد. داوطلبان در این واحد با فعالیت در حوزه آی‌تی و امور مرتبط با آن چون طراحی آیکون‌، طراحی دیجیتال، ورود داده‌های سیستمی و برنامه‌نویسی تلاش می‌کنند تا بخشی از اقدامات این واحد را انجام دهند. داوطلبان در این واحد به صورت طرح‌محور فعالیت می‌کنند و مدت زمان فعالیت ایشان از 1 روز تا 6 ماه متغییر است.

داوطلب باید مسلط به ترجمه فارسی به انگلیسی یک لیست از افراد به همراه سمت هایشان در موسسه ی محک باشد.   

فناوری اطلاعات و ارتباطات IT

تدوین گر دستورالعمل های حوزه ی فناوری اطلاعات

این واحد دارای نرم‌افزارهای متنوع و گسترده ای همچون راهکاران، سی ار ام؛ دی ار ام و... می باشد و همچنین تمامی زیر ساخت های شبکه موسسه زیر نظر این واحد می‌باشد.  لذا این واحد جهت انجام ا...

فناوری اطلاعات و ارتباطات IT

ویرایش سایز بنرهای پرتال محک

بنرهای طراحی شده برای پلتفرم محک به ویرایش سایز نیاز دارد. لذا نیازمند نیروی داوطلبی هستیم که به نرم افزارهای طراحی مسلط باشد .

فناوری اطلاعات و ارتباطات IT

طراحی اسلاید ها ( نمایش در تلویزیون ها)

طراحی یک سری قالب های جدید برای اسلاید ها جهت نمایش در تلویزیون های درب ورودی و سایر 

فناوری اطلاعات و ارتباطات IT

طراحی اسلاید اطلاع رسانی پروژه تحول دیجیتال

مسلط به طراحی اسلاید جهت نمایش به صورت اسلاید شو